Angle down Atgal

VMI: leidžiami atskaitymai – karantino metu už darbuotojų maitinimą darbo vietose

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) primena, kad karantino dėl COVID-19 metu darbuotojų maitinimui darbo vietose įmonės patirtos išlaidos gali būti priskirtos įmonės leidžiamiems atskaitymams.

„Siekdamos užtikrinti efektyvų darbo organizavimą, veiklos tęstinumą ir sklandumą įmonės karantino dėl COVID-19 metu gali pasirūpinti darbuotojų, negalinčių vykdyti darbo funkcijų iš namų, maitinimu darbo vietoje ir nupirkti jiems iš maitinimo paslaugas teikiančių įmonių maistą, kurį pristatytų tiesiai į darbo vietą. Tokiu būdu būtų išvengiama būtinybė pietų pertraukos metu darbuotojui eiti į prekybos centrą, vadinasi, mažėtų ir rizika darbuotojui užsikrėsti virusu“, – sako Šiaulių AVMI viršininkė Auksė Tutkutė, paaiškindama, kad tokios išlaidos gali būti priskirtos įmonės leidžiamiems atskaitymams kaip būtinosios darbo saugos ir darbuotojų apsaugos išlaidos, nes tokiu atveju laikoma, kad išlaidas darbuotojų maitinimui įmonė patiria savo, o ne darbuotojo naudai.

Apie tai bei kitus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie dėl Covid-19 taikomų mokestinių pagalbos priemonių bei mokesčių įstatymų taikymo galima rasti VMI tinklalapyje  www.vmi.lt/evmi/duk-informacija-verslui-del-covid-19.

Šiaulių AVMI primena, jog šiuo metu visos VMI paslaugos teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais galima gauti paskambinus telefonu 1882 ar pateikus paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite