Angle down Atgal

Vlado Jakubėno muzikos mokyklos vyresniųjų mergaičių chorui – Aukso paukštė

Gegužės 28 d. Biržų kultūros centre Aukso paukštė – Lietuvos nacionalinio kultūros centro aukščiausias apdovanojimas mėgėjiško meno kolektyvui – buvo įteiktas Vlado Jakubėno muzikos mokyklos vyresniųjų klasių mergaičių chorui ir jo vadovei Viktorijai Morkūnienei. Apdovanojimą įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro vadovas Saulius Liausa ir Šiaurės Lietuvos chorų koordinatorius prof. Kastytis Barisas.

Vlado Jakubėno muzikos mokyklos vyresniųjų mergaičių chorą ir jų mokytojas Viktoriją Morkūnienę ir Ievą Morkūnaitę bei koncertmeisterę Romualdą Butkevičienę atvyko pasveikinti ir Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, Administracijos direktorė Irutė Varzienė, Biržų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovės. Renginyje taip pat dalyvavo ir laimėtojas sveikino seimo narys V. Valkiūnas, Panevėžio regiono muzikos ir meno mokyklų atstovai, Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Jonas Morkvėnas ir kiti chorinės muzikos gerbėjai.

Šiai progai koncertą parengė Aukso paukštės nominantės, daina pasveikino mažieji Mokyklos dainininkai, vadovaujami Jūratės Duderienės, Biržų kultūros centro kamerinis choras „Viktorija“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite