Angle down Atgal

Vizitas Utenos rajono savivaldybėje

Kovo 6 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi Ignalinos rajono savivaldybės atstovai: meras Justas Rasikas, savivaldybės administracijos direktorė Jūrate Balinskiene, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackoniene, tarybos sekretorius Vilius Cibulskas, civilinės saugos specialistas Artūras Česliokas.

Ignaliniečiai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičiene ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėju Romualdu Kraulišu. Ignaliniečių vizito tikslas – pasisemti patirties iš kolegų uteniškių, rengiančių Utenos rajono bendrojo lavinimo mokyklų tinklo pertvarkos plano projektą. Kaip sakė Gražina Mackonienė, Ignalinos rajone mokyklų tinklo pertvarka vyksta prijungiant vienas mokyklas prie kitų mokyklų. Taip stengiamasi neuždaryti mažai mokinių turinčių mokyklų, o tęsti jų, kaip kitų mokyklų skyrių, veiklą.

Susitikime taip pat buvo aptartas Saldutiškio pagrindinėje mokykloje besimokančių Ignalinos rajono mokinių klausimas. Mokykloje šiuo metu mokosi 20 ignaliniečių vaikų. Pasak Romualdo Kraulišo, mokykla yra „pasienyje“ – šalia Utenos ir Ignalinos rajonų ribos, tad Ignalinos rajone gyvenančios šeimos renkasi arčiausiai esančią mokyklą. Šiuo atveju – tai Saldutiškio pagrindinė mokykla. Ignalinos rajono atstovai išreiškė pageidavimą „susigrąžinti“ vaikus į savo rajoną. Jiems buvo patarta surengti susitikimą su mokinių tėveliais ir jiems pristatyti savo idėją. Žinoma, kad viskas priklausys nuo tėvų pasirinkimo.

Utenos rajono savivaldybės meras sakė, kad kolegoms jie visada pasirengę padėti ir pasidalinti patirtimi. Susitikime taip pat buvo kalbama apie glaudų dviejų rajonų savivaldybių bendradarbiavimą ne tik švietimo, bet kitose srityje. Aptarti viešojo transporto plėtojimo, benamių gyvūnų globos ir kiti aktualūs klausimai.

Parengta pagal Utenos r. savivaldybės informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite