Angle down Atgal

Vizitą į Šiaulius paskatino noras glaudžiau bendradarbiauti su verslu

Praėjusią savaitę Mažeikių metalo apdirbimo sektoriuje veikiančių įmonių ir profesinio mokymo įstaigos atstovai drauge su Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėju Virgilijumi Radvilu apsilankė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose ir Šiaulių gamybiniam klasteriui priklausančiose įmonėse. Kalbėta apie ekonominį bendradarbiavimą, Mažeikių rajone veikiančių įmonių verslo ryšių su partneriais Šiauliuose plėtojimą, susipažinta su gamybinio klasterio teikiama nauda įmonėms, dalytasi gerąja gamybos organizavimo patirtimi bendrai apjungiant tiekėjus ir ieškant naujų rinkų.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vykusiame susitikime Rūmų prezidentas Vidmantas Japertas ir generalinis direktorius Alfredas Jonuška pristatė savo atstovaujamos organizacijos pagrindines paslaugas verslui ir veiklos kryptis, kalbėjo apie pasiūlymus Vyriausybei dėl ūkio plėtros ir pramonės vystymo regionuose.

Šio vizito metu sutarta, kad Rūmų prezidentas ir generalinis direktorius artimiausiu metu apsilankys Mažeikiuose aptarti glaudesnio bendravimo ir bendradarbiavimo, paraginti vietos verslininkus jungtis prie Rūmų veiklos ir kartu spręsti regiono atstovavimo klausimus – rengti pasiūlymus Vyriausybei, ieškoti galimybių surasti naujų partnerių eksporto rinkose, pritraukti investicijų.

Aplankytos trys Šiaulių gamybinės įmonės, veikiančios metalo apdirbimo sektoriuje. Susipažinta su jų veiklomis, gamybos procesais, kalbėta apie perspektyvas, naujų įrengimų diegimą gamyboje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite