Angle down Atgal

Vitalijus Jocys: „Labai skubėjome atidaryti, todėl visas baseinas nebuvo išbandytas“

Į pabaigą eina pirmasis naujojo Rokiškio baseino sezonas. Koks jis buvo? Kas planuojama vasarą? Apie tai kalbėjomės su baseino direktoriumi Vitalijumi Jociu.

– Dar tik planuojant statyti baseiną jau buvo svarstoma, ar atsiras pakankamai lankytojų, kad jis netaptų nuostolingas. Kiek lankytojų sulaukiate?

– Vasario mėnesį sulaukėme 4 tūkst. 500 komercinių lankytojų, panašūs skaičiai ir sausio mėnesį. Balandyje – truputį daugiau nei 2 tūkst. 800. Jei skaičiuosime mūsų trenerių, Kūno kultūros ir sporto centro bei mokyklų mokinius, skaičiai bus dar didesni.

– Ar pasitaikė nusiskundimų?

– Dažnai gauname ir pagyrimų, ir skundų, nes dirbame su žmonėmis, o toks darbas yra specifinis. Kai kada būna mūsų kaltė, tada atsiprašome. Daug komunikuojame. Jei parašo feisbuke, atrašome. Kitų baseinų darbuotojai mums sako, kad taip užsileisime klientus sau ant galvos, bet mes mylime juos. Iš pradžių vienas pagrindinių skundų buvo dėl šaltoko vandens sūkurinėse voniose – temperatūra siekdavo 33–34 laipsnius. Pakoregavome. Dabar vandens temperatūra didžiajame baseine – apie 27, o vaikų baseine ir sūkurinėse voniose – apie 36 laipsnius šilumos. Tokia ji būna nuolat, nepriklausomai nuo sezono. Žiemą baseino viduje būdavo 29, dabar, pavasarį, yra 28 laipsnių šilumos. Paisome higienos normų.

Iš pradžių labai skubėjome atidaryti baseiną, todėl visas objektas nebuvo išbandytas „nuo–iki“. Dabar viską sureguliavome.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite