Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Viskas labai gerai su vienu nepatogumu

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Į kokią įstaigą benueitum, kiekvienas lankytojas ieško sau patogumų. Įstaigų vadovai stengiasi labai išradingai klientams patogumus sukurti.

Manau, kad Šiauliuose sunkiai rasi pietiniame rajone žmogų, kuris nebūtų lankesis "Senojo bokšto" klinikoje. Juk visi esame žmonės ir retai kurio neužpuola kokia nors, kaip sako dzūkai, chvaraba. Tai labai tvarkinga, gerai sutvarkyta sveikatingumo įstaiga. Malonūs ir išmanantys savo profesinius darbus gydytojai ir gydytojos. Labai malonios seselės, gerai išmanančios savo atliekamų procedūrų atsakomybes. Visose laukimo salėse yra atsisėdimui minkšti foteliai ir visur kabo labai reikalingi informaciniai stendai. Tai puiku, bet yra vienas ir gana nemažas trūkumas.

Prie kiekvienų "Šeimos kabinetų" durų kabo informacija, kad einant pas gydytojas visi pacientai turi palikti rūbus rūbinėje. Suprantama, kad taip reikia ir daryti. Bet pora rūbinei skirtų spintų pacientų rūbams pasikabinti, jų niekas nesaugo.

Net yra ir informacija, kad už paliktus daiktus niekas neatsako. Jau kelis kartus girdėjau nusiskundimus iš lankytojų, kad palikti rūbus tokioje rūbinėje, kur joje už pradingusius daiktus niekas neatsako, daug kas nenori to daryti. Todėl nemažai į laukimo salę ateina su visais rūbais ir eidami į kabinetą nusirengia ir palieka ant fotelių.

Mano supratimu, remontuojant kliniką būtinai reikalinga buvo pagalvoti ir apie rūbinės reikalingumą, kurioje būtų rūbai priimami saugojimui įteikiant palikusiam rūbus žetonus. Manau, administracija šiuo klausimu turėtų pasirūpinti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite