Angle down Atgal

Visi Visagino antrokėliai mokosi plaukti

Lietuvos plaukimo baseinuose startavo jau dvyliktus metus skaičiuojantis projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Mokymosi plaukti ir saugaus elgesio vandenyje pamokas šiais mokslo metais pradėjo 8 tūkst. pradinių klasių mokinių.

Džiugu, kad šiemet šioje mokymo plaukti programoje dalyvauja ir visi Visagino antrokai. Projektą finansuoja Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras bei Visagino miesto savivaldybė.

Vaikai plaukimo pamokose supažindinami su saugaus elgesio taisyklėmis baseine ir vandenyje, vandens fizinėmis savybėmis, mokosi kvėpavimo, plūdumo, pasinėrimo į vandenį pratimų, taip pat gulėti ant pilvo ir nugaros, atlikti rankų ir kojų judesius su plaukimo lentele. ,,Tėveliai labai patenkinti projektu, nauda milžiniška. Ir ne tik fiziniam aktyvumui, bet ir įgūdžiams ugdyti. Vaikai džiaugiasi, kad vasarą ežere bus labiau užtikrintesni ir mokės saugiai elgtis. Antrokai patenkinti trenerių darbu. Treneriai griežti, bet teisingi - aiškiai pasako ką ir kaip daryti“, – teigia Visagino Verdenės gimnazijos 2 a klasės mokytoja Daiva Maldžiuvienė. Jai antrina ir Žiburio pagrindinės mokyklos antrokėlių mokytoja Loreta Čižienė: ,,Baseiną žiburiukai lanko su malonumu, tėvai patenkinti ir džiaugiasi, kad vaikai mokomi plaukti. Baseinas puiki galimybė vaikams grūdintis ir mokytis plaukti bei saugiai elgtis vandenyje“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite