Angle down Atgal

Visi laukiami eisenoje „Su trispalve abipus Ventos“

Penktadienį, 16.15 valandą, visi maži ir dideli kviečiami rinktis Kuršėnų L. Ivinskio aikštėje ir jungtis į akciją „Su trispalve abipus Ventos“, kai visi susirinkusieji į šventę iškilmingai neš 100 metrų trispalvę iš centrinės miesto aikštės į kitą Ventos upės krantą.

Besijungiantieji į trispalvės abipus Ventos eiseną, kviečiami atsinešti ir savo šeimų, bendruomenių, įstaigų vėliavas, kurios drauge su didžiąją trispalve per senąjį Kuršėnų miesto parką keliaus į Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro kiemelį. Čia 17 valandą prasidės ypatingas Kuršėnų miestui renginys - Kuršėnams laikinai bus perduotos Žemaitijos sostinės Telšių regalijos. Taip Kuršėnuose bus paminėti Žemaitijos regiono metai - ypatinga sukaktis, kai prieš 800 metų pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta Žemaitija. Laikinąja Žemaitijos sostine Kuršėnai taps nuo 18 iki 24 valandos.

O, tapus laikinąja Žemaitijos sostine, į 438 kilometrų žygį aplink Žemaitiją bus išlydėtas Kuršėnų baikerių klubas „Biesa“, koncertuos Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro kolektyvai. Šiame renginyje ilgoji 100 metrų trispalvė, kurią pirmą kartą kuršėniškiai L. Ivinskio aikštėje išskleidė Vasario 16-ąją, bus perduota Šiaulių rajono seniūnijoms. Ši simbolinė akcija skirta tam, kad didžioji 100 metrų trispalvė apkeliautų visą rajoną, kaip simbolis - vienijantis, suburiantis rajono miestelius, kaimus, žmones.

Šventės organizatoriai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite