Sportas2018 m. Kovo 10 d. 15:46

Visas rungtynes besipriešinusi HC „Utena“ galiausiai nusileido „Dubysai – Gubernijai“

Utena

LRL nuotr.

31300

Šeštadienį sužaistos vienerios „Vivus.lt“ rankinio lygos rungtynės. Šiaulių SM „Dubysa – Gubernija“, kuri šiuo metu kovoja dėl 6-osios vietos lygoje, svečiuose 35:31 (18:17) įveikė lygos autsaiderius HC „Uteną“.

Uteniškiai, kurie šį sezoną dar nėra iškovoję pergalių ir savo sąskaitoje turi vos viena tašką, rungtynes pradėjo susikaupę ir neleido atitrūkti šiauliečiams. Įpusėjus kėliniui svečiai turėjo vos vieno įvarčio pranašumą (11:10) ir tą minimalią persvarą jie išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos (18:17).

Antrajame kėlinyje „Utena“ ir toliau laikėsi greta savo varžovų, o 40-ąją rungtynių minutę net ir išsiveržė į priekį (24:23). Šiauliečiams perimti iniciatyvą pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet „Utenos“ puolimas sustoje ir jie nepajėgė pasižymėti net 7 minutes. Drausmingai susitikimo paskutines minutes sužaidusi „Dubysa – Gubernija“ šventė svarbią pergalę ir turnyrinėje lentelėje pakilo iki 6–osios vietos. Dviem taškais mažiau turintis HC „Vilnius“ užima 7 vietą.

Deividas Virbauskis („Dubysa – Gubernija“ žaidėjas): „Rungtynes vertinu prastai, tikėjomės lengvo „pasivaikščiojimo“ aikštelėje, bet atvažiavę pamatėme, kad negausime to, ko norėjome. Tikslas buvo laimėti rungtynes. Jas laimėjome, tačiau galbūt ne taip kaip tikėjomės.“

Ernestas Nikitinas (HC „Utena“ žaidėjas): Tai buvo mano manymu geriausios šio sezono rungtynes , sužaidėme tiek gynyboje, tiek puolime pagal savo galimybes. Rungtynes vertinu labai gerai , pakutenome varžovams padus , tikslus įgyvendinome . Nors ,mes jau kaip ir baigiame sezoną , bet tai buvo palankiausios rungtynės mums.“

HC „Utena“: Eimantas Sinkevičius 8, Domantas Juodis, Arūnas Urbonas, Kasparas Ubeika po 6, Ernestas Nikitinas 2, Justas Daujotis, Karolis Ubeika ir Domantas Trinkūnas po 1.

SM „Dubysa – Gubernija“: Arūnas Tribė 10, Arminas Milaknis 5, Deividas Virbauskas 4, Aivaras Budrys, Ugnius Ivanovas, Paulius Morkūnas ir Eligijus Baranauskas po 3, Tomas Baliutavičius, Egidijus Dambrauskas, Artūras Striupas, Rokas Radavičius po 1.