Angle down Atgal

Visaginu domisi „TrenkTuras“

Išskirtinių apylinkių ir gamtos objektų ieškantys bei emocijų kolekcionierių pamėgti profesionalūs žygių organizatoriai „TrenkTuras“ susidomėjo Visaginu.

Žygių organizavimo atstovai apsilankė Visagino savivaldybėje, kur susitiko su vicemere Aleksandra Grigiene, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėniene, Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus patarėja Viktorija Abaravičienė bei aptarė Visagine ir jo apylinkėse esančius patrauklius, dar neatrastus turistinius objektus. Pasak „TrenkTuro“ komandos atstovų, žygis po Visaginą taps puikia proga su juo susipažinti svečiams, o patiems miesto gyventojams – atrasti naujus arba tuos pačius dalykus, bet kitaip – savo krašte.

„TrenkTuras“ – kartu žygiavo jau su 104398 tūkstančiais dalyvių, nuėjo 2,6 milijonus kilometrų ir 1777 jaunus žmones įkvėpė savanorystei. Po drąsiu pavadinimu „TrenkTuras“ slypi stiprios vertybės, įkvepiančios kurti išskirtines ir sveikatingumą skatinančias patirtis žygeiviams. Pandemijos laikotarpiu „TrenkTuras“ žygių nesustabdė, priešingai – kilo idėja sukurti „solo“ žygiavimo patirtį. Išskirtinės Lietuvos vietos, unikalūs maršrutai, virtualūs žemėlapiai, registracijos sistema, pagalba pasiklydus ir žygiai visoje Lietuvoje tapo „TrenkTuro“ uždaviniais siekiant tikslo – dovanoti autentiškas patirtis ir įspūdžius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite