Angle down Atgal

Visagino savivaldybėje – nauji COVID-19 protrūkiai

Visagino savivaldybėje registruoti nauji COVID-19 protrūkiai. Ligos atvejai užfiksuoti vienoje iš Visagino grožio studijų ir vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“. Siekiant išvengti viruso židinių, Visagino gyventojai kviečiami atlikti profilaktinį tyrimą COVID-19 ligai nustatyti.

Profilaktinis vienkartinis tyrimas COVID-19 ligai nustatyti sutikusiems tirtis atliekamas:

► asmenims, dirbantiems paslaugų ir (ar) prekybos vietose, turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su kitais asmenimis – prieš jiems pradedant dirbti;

► visiems Visagino savivaldybėje veikiančių įmonių, įstaigų darbuotojams, turintiems tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su asmenimis.

Profilaktiškai netiriami asmenys, kuriems COVID-19 liga buvo patvirtinta, arba kurie buvo paskiepyti COVID-19 ligos vakcina pagal skiepijimo schemą mažiau nei 90 dienų laikotarpiu, ir asmenys, gavę teigiamą serologinio antikūnų tyrimo atsakymą mažiau nei 60 dienų laikotarpiu.

Ėminių paėmimas atliekamas Visagino mobiliame punkte, išskyrus ASPĮ darbuotojus ir studentus bei socialinės globos įstaigų darbuotojus, kuriems ėminių paėmimas atliekamas ASPĮ ar socialinės globos įstaigoje.

Registracija į mobilų punktą profilaktiniams tyrimams vykdoma per Karštosios koronaviruso linijos 1808 sistemą telefonu arba interneto svetainėje www.1808.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite