Visaginiečiai vėl džiugina pergalėmis!

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

43951

Auronco di Kadorės mieste (Italija) vykęs Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas buvo itin sėkmingas visaginiečiams – jie iškovojo visus 3 Lietuvos atstovų pelnytus medalius.

Birželio 30 d. jaunimo vaikinų vienviečių kanojų 1000 m distancijos A finale Vadimas Korobovas (03 min. 53.996 sek.) pelnė bronzos medalį, atsilikęs tik nuo 1-ąją vietą užėmusio italo Carlo Tacchiniʼo (03 min. 52.096 sek.) ir rumuno Leonidʼo Carpʼo ( 03 min. 53.390 sek.).

Tačiau jau kitą dieną Vadimas triumfavo jaunimo vaikinų vienviečių kanojų 200 metrų distancijos finale (40.054 sek.), po įtemptos kovos už nugaros palikdamas vienodą laiką (40.714 sek.) pademonstravusius Carloʼą Tacchiniʼį ir rusą Artemʼą Pronʼą.

Puikiu rezultatu vienviečių baidarių 200 m rungties finale nudžiugino ir Artūras Seja – jis finišavo antras ir iškovojo sidabro medalį. Mūsų sportininkas finišavo per 35,264 sek. ir tik 0,276 sek. nusileido italui Andreaʼui di Liberto. 3-ąją vietą užėmė latvis Robertʼas Akmensʼas (35.564 sek.).

Nuoširdžiai sveikiname mūsų sportininkus ir jų trenerius, didžiuojamės jų pasiekimais bei linkime dar daug skambių pergalių ateityje!