Angle down Atgal

Visagine – neįtikėtino gyventojų susidomėjimo sulaukusi A. Vasiljevo fondo paroda

Visagino miesto šventės renginiai startavo nuo pirmosios Visagine Aleksandro Vasiljevo fondo parodos, skirtos 1960-ųjų futuristinei madai – „1960-ieji. Nuo Žemės iki kosmoso“! Ši paroda iš dalies buvo eksponuojama didžiuosiuose pasaulio miestuose – Maskvoje, Sidnėjuje, Baku, Stambule, Sankt Peterburge, tačiau tokia įspūdinga apimtimi ji pirmą kartą pristatyta būtent Visagine!

Į įspūdingos parodos atidarymą Visagino kultūros centro amfiteatre liepos 23 d. susirinko keli šimtai žmonių, savivaldybės atstovų, o dėl itin didelio susidomėjimo registracija į parodos atidarymą buvo sustabdyta. Parodos atidarymo renginyje dalyvavo A. Vasiljevo fondo atstovai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Prancūzijos, Latvijos. Tokį didelį susidomėjimą renginio premjera pateisino ne tik salėje demonstruojamų pasaulinio lygio dizainerių kurtų kostiumų gausa bei unikalumas, bet ir paties Aleksandro Vasiljevo asmeninis, nuoširdumu užburiantis parodos pristatymas, kuris ypatingai domino susirinkusius pasigerėti mados istorija.

Kerinčios parodos atidarymo renginį pradėjo Visagino savivaldybės meras E. Galaguz, dėkodamas A. Vasiljevo fondui bei pačiam mados istorikui už abipusiai prasmingą partnerystę, palietusią visaginiečių širdis bei parodą, suteiksiančią daugeliui neužmirštamų emocijų. Savivaldybės meras, tardamas padėkos žodžius, išreiškė dėkingumą Aleksandrui Vasiljevui, kad jis iš visų Baltijos šalių miestų pasirinko būtent Visaginą. Visaginiečiai su džiaugsmo šūkiais sutiko A. Vasiljevą. Po parodos atidarymo žymus mados istorikas suteikė galimybę visiems norintiems su juo nusifotografuoti, pabendrauti.

Ateityje tikimasi Visagino savivaldybės kultūros ir švietimo įstaigų glaudaus bendradarbiavimo su A. Vasiljevo fondu bei visus mus stebinančių bendro darbo vaisių!

Visi miesto gyventojai bei svečiai, kurie dar nebuvo, kviečiami apsilankyti ne tik vasaros malonumais apipintoje Visagino gamtoje, bet ir pasidomėti įspūdingo lygio renginiu – Aleksandro Vasiljevo fondo paroda Visagine – „1960-ieji. Nuo žemės iki kosmoso“. Paroda bus eksponuojama iki rugpjūčio 31 d. pirmadieniais-penktadieniais 10.00-20.00 ir šeštadieniais 12.00-20.00, Visagino kultūros centro pastato „Sedulina“ (Vilties g. 5) parodų salėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite