Angle down Atgal

Visagine minėta Globėjų diena

Nuo 2017 metų kiekvieną liepos pirmąjį sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šia gražia proga birželio 29 - liepos 5 dienomis visoje Lietuvoje ir Visagine aktyviai vyko įvairūs renginiai. Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras sveikino visus Visagino miesto globėjus ir įtėvius su Globėjų diena.

Ta proga birželio 29 dieną Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre startavo Globėjų dienai paminėti renginiai. Pirmąją dieną vyko atvirų durų diena. Visi besidomintys globa ir įvaikinimu buvo kviečiami apsilankyti Globos centre, susipažinti su vykdoma veikla, teikiamomis paslaugomis, sužinoti, kaip tapti globėjais/įtėvais.

Birželio 30-ąją buvo organizuota iškyla globėjams/įtėviams ir globojamiems vaikams ,,Sveika šeima“. Gaminome plovą, vaikai smagiai žaidė, piešė ant asfalto, susirinkusieji dalinosi gerąja patirtimi.

Liepos 1–ąją dieną Visagino mieste organizuotas renginys ,,Vaikų draugijoje gyja siela“, skirtas pagerbti Visagino miesto globėjus, įtėvius.

Liepos 2–ąją dieną Globos centre gamintos atminimo dovanėlės globėjams – rankų darbo rožės ,,Dovana globėjams“.

Liepos 5-ąją dieną Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje ir Visagino stačiatikių Šv. Panteleimono parapijoje vyko Šv. mišios už globėjus, įtėvius bei globojamus vaikus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite