Visaginas sveikina jį garsinantį jaunimą

Visaginas

Lilija SkupienėŠaltinis: Etaplius.lt

812

Visaginas džiaugiasi ir didžiuojasi savo dailininkų, sportininkų, dainininkų, šokėjų ir jų trenerių bei pedagogų pergalėmis.

Balandžio 1–2 d. Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Ukmergė – 2017“ ir Lietuvos „Hobby“ klasės ir „Solo latino“ šokių čempionatas-pirmenybės. Visaginui atstovavo Visagino sporto centro kolektyvas „Azalija“ (trenerė Valentina Daniliavichiene). Lietuvos pirmenybėse Julija Tishanovskaja finale užėmė 3 vietą, apdovanota bronzos medaliu ir Lietuvos sportinių šokių federacijos diplomu. Ūla Dervinytė užėmė 4 vietą, apdovanota Lietuvos sportinių šokių federacijos diplomu. Jekaterina Zaplatkina pirmą kartą dalyvavo tokio lygio varžybose ir pirmenybių pusfinalyje iškovojo 10 vietą.

2017 m. balandžio 5–9 d. Vilniuje vyko III tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis „Muzikos talentų lyga 2017“. Visaginui atstovavo Č. Sasnausko menų mokyklos mokiniai, perėję respublikinę atranką: Patricija Gyulbudaghyants, Anastasija Lečickaja, Mėlika Rakauskaitė, Veranika Austin, Daniilas Petrinko, Sofija Ziuziova, Evelina Gaidytė (mokytoja Vita Pimpienė), Gintaras Šeršniovas, Erika Prišmantaitė, Ieva Igumnova bei papildomo dainavimo mokinė Ieva Marcinkevičiūtė (mokytoja Loreta Gaivenytė). Mėlika Rakauskaitė pelnė net du I vietos laureato diplomus už pasaulinio hito bei džiazo nominacijas, Evelina Gaidytė – II vietos laureato diplomą, Veranika Austin bei Sofija Ziuziova – III vietos laureato diplomus, o kiti visaginiečiai tapo diplomantais.

Balandžio 7 d. Visagino kūrybos namų meno mokyklos klasikinio šokio klasės moksleivės (mokytoja Tatjana Ježova) dalyvavo XVII jaunųjų atlikėjų edukaciniame festivalyje „Aukštaitijos viltys 2017“. Į jau tradiciniu tapusį festivalį susirenka talentingiausi meno mokyklų moksleiviai iš Utenos, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Švenčionių ir Visagino. Visi kolektyvai buvo apdovanoti Seimo nario, festivalio globėjo Gintauto Kindurio ir Ignalinos savivaldybės mero Henriko Šiaudinio padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

2017 m. balandžio 7–8 d. Garliavoje vyko atviras aerobinės gimnastikos čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkės iš Estijos, Švedijos ir gausiausia Lietuvos komanda. Visagino sporto centro akrobatė Olga Vasiljeva (trenerė Natalja Korobova) finale atliko savo pratimą emocionaliai, gyvybingai ir iškovojo bronzos medalį. Tai neginčytina sėkmė. Merginų vienete (10–11 metų amž. grupė) Maja Mazniova (trenerė Natalja Korobova) finalo varžybose užėmė garbingą 4-ą vietą.

Visagino „Verdenės“ gimnazijos 8a klasės mokinė Ieva Krasauskaitė (vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Marytė Niparavičienė) jau keletą metų aktyviai dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekte „Kalbų kengūra“ (vokiečių kalba). Ieva buvo pakviesta išbandyti savo jėgas Kengūrų projektų 2016 m. Lyderių ture. Ir jai pasisekė! Ieva paskelbta Lyderių turo nugalėtoja, o jos prizas – kelionė birželio pradžioje į Vengrijos sostinę Budapeštą!

Visaginas turi Lietuvos jaunių bokso čempioną! Balandžio 12–15 d. Kauno rajone, Garliavoje, vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo net 161 boksininkas ir boksininkė. Visaginui atstovavo Aleksandras Trofimčukas, Erikas Stankevičius ir Raminta Cicėnaitė (treneris Denisas Naidionovas). Aleksandras iškovojo garbingą I vietą ir tapo Lietuvos jaunių bokso čempionu! Erikas Stankevičius ir Raminta Cicenaitė iškovojo III vietas. Nuoširdžiai sveikiname mūsų sportininkus ir jų trenerį! Linkime gerų emocijų, kitų užtikrintų pergalių ir sėkmės.