Angle down Atgal

Visaginas iš pirmų lūpų: ateikite pasivaikščioti!

Ar daug žinai apie Visaginą? Net jei gyveni čia, garantuojame, kad susipažinęs su šiuo miestu esi vos 10%! Pasinaudok unikalia proga – junkis prie antrojo „Visaginas iš pirmų lūpų“ pasivaikščiojimo-susitikimo lapkričio 9 d. , kuris praturtins Tavo turimas žinias dar bent 10%.

  • 12.00–13.30 val. | prie VKC „Banga“, Parko g. 16. Kartu su Visagino istorijos entuziaste Oksana paklaidžiosime po pirmąjį Visagino mikrorajoną, nuo kur pradėjo plėstis miestas. Šį kartą pasivaikščiojimas bus papildytas ir Visagino garsų žemėlapiu.
  • 13.30–15.00 val. | Visagino statybininkų klubas, Vilties g. 1.
    Ypatingas susitikimas nuoširdžiam pokalbiui su vienomis iš pirmųjų visaginiečių, kurios rūpinosi, kad gyventojai būtų sotūs:

LIUDMILA DENISOVA – pirmoji prekybininkė (prekių specialistė), darbininkų aprūpinimo skyriaus (Отдел рабочего снабжения) darbuotoja, kuri žino viskas anuometinės prekybos subtilybes. Ji papasakos iš kur atkeliaudavo kondensuotas pienas ar šampanas, kaip plėtėsi parduotuvių, kavinių ir valgyklų tinklas...

ANGELĖ ČEBATURINIENĖ papasakos apie valgyklos darbuotojų kasdienybę. Ji buvo pirmoji virėja, maitinusi darbininkus vagonėlyje, kuris stovėjo savivaldybės administracijos pastato vietoje.

Pasivaikščiojimas ir susitikimas – nemokami. Ekskursijos kalba lietuvių su galimybe versti į rusų, o susitikimo – rusų su galimybe versti į lietuvių.

Organizatorius: Urban Stories - Visaginas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite