Angle down Atgal

Visada kelyje...

Tik pastovi kelionė mus tegali

išgelbėti nuo baimės būti išmestiems

iš šilto lizdo, marmurinės salės,

tik panieka, tik pašaipumas tiems,

kas kerpėja, pelija ir apsnūsta,

ko nebegundo upės ir keliai.

Kaip gaila tų, kurie anksti panūsta

stovėti ar sėdėti monumentaliai.

,,Kelyje“. Tai ne tik poeto A.mikutos eilėraščio posmas. Taip galima pavadinti ir nuolatinę būseną mokykloje. Kasdien mes, mokytojai, ir mūsų mokiniai keliaujame Pažinimo, Žinių, pagaliau, Gyvenimo keliu.

Dažnai tai būna nelengva kelionė, bet užtat kokia įdomi! Laimė nuolat būti tarp jaunų žmonių. Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje tenka bendrauti jau su pilnametystės sulaukusiais įvairaus amžiaus žmonėmis, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių nebuvo įgiję vidurinio išsilavinimo.

Šiais mokslo metais mokyklą baigė neįtikėtinai daug – net 21 nuotoliniu būdu mokęsis ir brandos atestatą gavęs mokinys. Kukli brandos atestatų įteikimo šventė vyko liepos 20 dieną vakarą. Į ją rinkosi ne tik šventės kaltininkai – abiturientai, bet ir juos pasveikinti norėję jų šeimos nariai, draugai. skambėjo muzikos mokytojo Arvydo Kairevičiaus atliekamos dainos, sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Jurgita Nauckūnienė, dvyliktokų klasės auklėtoja, mokytojos Rūta stankienė, Rasa Vilimienė, Aušra sapitavičienė. Apie patirtas baimes ir džiaugsmus, sėkmes ir iššūkius abiturientų vardu kalbėjo Rūta milkevičienė.

Juk nelengva dirbant įvairius darbus, turint šeimas ryžtis mokytis. Juolab nuotoliniu būdu ir kai esi kiek vyrelesnio amžiaus. o dar draugystės su šiuolaikinėmis technologijomis iššūkiai... Tačiau šis kelionės etapas įveiktas.

Rankose – brandos atestatai. Kas toliau? Galimybės. Jos įvairios. Tik nuo pačių mokinių priklausys, kaip jomis pasinaudos. Norisi tikėti, kad tikrai nesustos. Kad eis, toliau keliaus kad ir nelengvu, bet įdomiu, nors jau kitu keliu. o mes, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos kolektyvas, norime pakviesti visus suaugusiuosius, neturinčius pagrindinio ar vidurinio išsilavinimo (9-12 kl.), mokytis mūsų mokykloje. Laukiame norinčių keliauti kartu su mumis.

Živilė Kursevičienė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite