Angle down Atgal

Visa, kas būna geriausio

Papilė išsirinko „Kilniausio poelgio“ nominacijos laureatę. Vasario 16 – ąją, laikantis gražios ir prasmingos tradicijos, bus įteiktas apdovanojimas. Žmonės balsavo, ir didžioji dalis pasakė – tai Birutė DAUNIENĖ. Vasario 4 – ąją sukviestas seniūnijos rėmimo fondo valdybos posėdis, pagarsinti pretendentai. Nominacijai pasiūlyti: Elena ir Alfonsas Vireikiai – už suteiktą pagalbą gaisre nukentėjusiems, Silva Ivanauskienė – už veiklą Kalniškių bendruomenėje, Birutė Daunienė – už veiklą seniūnijos neįgaliųjų klube „Parama”, pagalbą organizuojant miestelio bendruomenės renginius, vaikų vasaros stovyklas.

Mintyse sukosi dvi idėjos. Pirmoji – susitikti su Birute Dauniene ir jos šeima, iš artimųjų išgirsti apie motiną, žmoną, močiutę. Pasikalbėti apie esminius biografijos faktus. Tik tai jau nebebūtų staigmena. Antroji idėja – kad apie Birutę papasakotų kiti, sakykime, žmonės iš šalies, o Birutė, užsiplikiusi arbatos, perskaitytų ją gerbiančių ir vertinančių žmonių mintis. Linkinčių jai viso, kas būna geriausio.

Apie Birutę pasakojusios moterys, lyg būtų susitarusios, kartojo tą pačią frazę: „Ji bėga per Papilę“. Ryte vienur, priešpiet kitur, o vakarop vėl kokia nors veikla užimta.“ Sakė – ji turi savyje tokį didelį energijos užtaisą, kad vargiai nusėdėtų nieko neveikdama. Dar sakė, kad Birutė žino daug – kaip gardžiai pagaminti maistą, iškepti pyragą, kaip dailiai pasiūti, numegzti, moka sukurti papuošalą iš visko, kas po ranka, sudėlioti paveikslą. Pačios namai sutvarkyti, gėlėmis žydintys.

Daugiau Roma Jonikienė trečiadienio, vasario 13 d. Vienybėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite