Angle down Atgal

Viruso padariniams Klaipėdoje valdyti – daugiau pinigų

Ketvirtadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos miesto savivaldybės taryba nusprendė skirti daugiau dėmesio ir lėšų koronaviruso sukeltai ekstremaliai situacijai valdyti ir jos padariniams likviduoti.

Neplanine tvarka buvo pakoreguotas strateginis planas. Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos Strateginio planavimo skyriaus vedėjos Indrės Butenienės, buvo surastos lėšos, kurios galimai miestui nebus reikalingos, ir skirtos specialioms priemonėms.

I. Butenienės teigimu, pavyko surasti daugiau nei milijoną eurų, kurie bus skirti apsaugos priemonėms medikams, viešojo transporto dezinfekcijai ir kt.

„Mažinamas finansavimas biudžetinių įstaigų šildymui, nes dėl šiltos žiemos sutaupyta nemažai lėšų, nereikėjo valyti sniego gatvėse“, - aiškino I. Butenienė.

Iš viso numatyta 1 mln. 21 tūkst. 900 eurų, iš kurių po 300 tūkst. skirta apsaugos priemonėms medikams įsigyti ir autobusams bei patalpoms dezinfekuoti, 243,6 tūkst. – karantinuotiems asmenims apgyvendinti viešbučiuose ir juos maitinti, 90 tūkst. – žmonėms pervežti ir greitosios pagalbos paslaugoms, 68,3 tūkst. – gatvėms dezinfekuoti, 20 tūkst. – apsaugos paslaugoms.

Didžiąją dalį šių lėšų tikimasi vėliau atgauti iš valstybės rezervo.

Taip pat ketvirtadienio posėdyje ketinama pakoreguoti ir miesto biudžetą, skiriant ir patikslinant asignavimus, kad būtų išspręstas koronaviruso paplitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių finansavimas. Numatyta 2020 metų Savivaldybės biudžeto pajamas ir asignavimus didinti 5,171 mln. eurų.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite