Angle down Atgal

Virtualiai žaisdami koncertą, mažieji klausytojai galės ir smagiai patrepsėti

 Kol pandemija laiko stipriai užrėmusi koncertų salių duris, Kauno valstybinė filharmonija siūlo dėl karantino savo namų negalintiems palikti žiūrovams apsilankyti virtualiame muzikiniame renginyje.

Sekmadienio vidurdienį prasidėsianti tradicinės muzikinės popietės visai šeimai internetinė transliacija, anot Kauno fortepijoninio trio vadovės Linos Krėpštaitės, bus gera proga ne tik atidžiai klausytis, bet ir smagiai patrepsėti. Kauno fortepijoninis trio (L. Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Andruškevičiūtė (smuikas) bei Asta Krištaponienė (violončelė) ir baritonas Giedrius Prunskus kviečia mažuosius klausytojus pažaisti koncertą. Šis žaidimas, kaip visi kiti, turi kelias taisykles, tačiau jos reikalingos tik tam, kad žaisti būtų dar linksmiau ir įdomiau.

„Prašome tylos!“, „Nekalbėkite ir netrepsėkite kojomis!“, „Po trečio skambučio į salę neįleidžiame!“… Kur tai girdėta, gal koncerte? Ar jums nekilo klausimas, iš kur atsirado toks dalykas kaip koncertas ir kodėl jame negalima trepsėti? Mums kilo! O atsakymus, kuriuos pavyko rasti, išgirsite linksmoje, šmaikščioje ir netikėtumų kupinoje programoje „Žaidžiame koncertą“, – žada viena iš renginio dalyvių L. Krėpštaitė.

Koncerte skambės šie kūriniai: Archangelo Corelli, III d. Allegro iš Sonatos Nr. 6, Gioachino Rossini „Chanson du Bebe“, Rodionas Ščedrinas „Pažaiskime Rossinio operą“, Astoras Piazzolla „La muerte del Angel“, Edvardas Griegas „Kalnų karaliaus oloje“ iš siuitos „Peras Giuntas“, Vytautas Barkauskas, vokalinis ciklas „Trys satyriniai paveikslėliai“, Freddie Mercury „Bohemian Rhapsody“, aranžuotė Nicholas Buc, Vidmantas Bartulis „Tupi šarka“.

Muzikinės popietės šeimoms transliaciją bus galima stebėti Kauno filharmonijos feisbuko paskyroje. Ši transliacija – nemokama, bet norintys šiuo visiems sudėtingu laikotarpiu prisidėti prie kultūros puoselėjimo, gali paramą pervesti į koncertinės įstaigos Kauno valstybinės filharmonijos paramos lėšų sąskaitą Nr.: LT567300010088957554. Mokėjimo paskirtyje nurodyti „Parama”.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite