Angle down Atgal

„Vilties“ progimnazija – 2 tarptautinių projektų laimėtoja

Panevėžio „Vilties“ progimnazija laimėjo net 2 tarptautinius Erasmus + projektus - „Languages to learn and live“ („Kalbos mokymuisi ir gyvenimui“) ir „Coding With Outdoor Games“ („Programavimas ir lauko žaidimai“).

Abu projektai startavo šių metų rugsėjo 1-ąją ir truks 2 metus. Pirmasis projekto „Languages to learn and live“ partnerių susitikimas jau įvyko spalio 14-18 d. Ronse mieste, Belgijoje. Susitikimo metu pristatytos 4 partnerių mokyklos, numatytas darbo planas 2 metams, pasiskirstyta veiklomis iki kito susitikimo, dalyviai informuoti apie naudojimąsi eTwinning erdve, kaip į ją įtraukti projekte dalyvaujančius vaikus bei kitus projekto dalyvius.

Tarptautinis kalbų projektas Erasmus+ „Languages to learn and live“ yra dvikalbis anglų-prancūzų kalbų projektas. Jo tikslas - skatinti visapusišką požiūrį į kalbų mokymą, mokymąsi, dalytis gerąja patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų, motyvuoti jaunąją kartą mokytis užsienio kalbų bei tobulinti mokytojų kompetencijas. Kalbų projekte dalyvauja 4 šalių-partnerių mokyklos iš Belgijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Čekijos ir Ispanijos. Šio projekto koordinatorė - „Vilties“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Eglė Kulbeckaitė.

Projekto Erasmus+ „Coding With Outdoor Games“ tikslas - suderinti informacinių technologijų naudojimą su fiziniu mokinių aktyvumu. Projekte dalyvauja 6 šalių-partnerių mokyklos iš Turkijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Makedonijos, Rumunijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos. Šio projekto koordinatorė - progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jolanta Švegždienė.

Projektus remia Europos Komisija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite