Angle down Atgal

Vilniuje vyksta mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete šeštadienį prasidės 23-ioji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada. Olimpiados dalyviai ne tik išbandys savo jėgas spręsdami uždavinius ir testus, bet ir turės galimybę susitikti su tarptautinių kompanijų atstovais, pabendrauti su VU Ekonomikos fakulteto dėstytojais ir studentais.
 

Pasak Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto dekano prof. Jono Martinavičiaus, ekonominės žinios reikalingos ne tik verslininkams, jos būtinos kiekvienam dabartinės visuomenės nariui, todėl džiugina, kad mokyklose vis daugiau dėmesio skiriama ekonomikai bei verslumo ugdymui.

Olimpiados tikslai - skatinti mokinius domėtis ekonomikos mokslu ir verslu, gilinti savo žinias šioje srityje, ugdyti mokinių kūrybiškumą, rinkos ekonomikos supratimą, mąstymo būdą ir kultūrą, suteikti jiems galimybę įvertinti savo rinkos ekonomikos žinias prieš tolesnes studijas arba pradedant dirbti.

Olimpiadą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universitetas.  
 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite