Sportas2017 m. Rugsėjo 11 d. 16:27

Vilniuje vyko pirmasis mišrių dvejetų padelio turnyras

14287

Savaitgalį Vilniuje, Fanų stadione, vyko pirmasis Lietuvos padelio federacijos organizuotas mišrių dvejetų turnyras. Nuostabus oras, puiki atmosfera, džentelmeniškas vyrų elgesys varžybų metu, malonūs pokalbiai tarp rungtynių, - visa tai lėmė, kad turnyro dalyviai panoro tokių dažnesnių susitikimų.

Visos poros, dalyvavusios mišrių dvejetų turnyre, pagal stiprumą buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupė rungtyniavo dviejuose pogrupiuose rato sistema, kur vyko itin atkaklios trijų setų kovos dėl pirmosios vietos.

Pirmojo pogrupio nugalėtojais tapo Živilė Šutavičienė ir Arvydas Šutavičius. Jie 6:3, 2:6, 12:10 įveikė Astą Žeromskienę ir Artūrą Molį. Antrajame pogrupyje Greta Akcijonaitė ir Aidas Akcijonaitis 3:6, 6:0, 10:6 nugalėjo Rūtą Balalytę ir Romą Lėbų.

Antrąją turnyro dieną vyko finaliniai susitikimai. Pirmojo mišrių dvejetų turnyro čempionais tapo G. ir A. Akcijonaičiai. Antrąją vietą užėmė Ž. ir A. Šutavičiai, o trečiąją - A. Žeromskienė ir A. Molis.

B grupės poros rungtyniavo rato sistema. Laimėję visus susitikimus, nugalėtojais tapo Simona ir Tomas Drukteiniai. Antrąją vietą užėmė Reda Sirgedienė ir Marius Macijauskas, o trečiąją - Simona Žiūkaitė ir Germanas Šarkovas.

„Stars and Legends“ sporto bare vykusio uždarymo metu mišrių dvejetų padelio turnyro prizininkai buvo apdovanoti LPF taurėmis, o dalyviai atsisveikino iki LPF taurės ketvirtojo etapo varžybų, kurios vyks rugsėjo 30 - spalio 1 dienomis. Padelio mėgėjos moterys jau šią savaitę susitiks tradiciniame turnyre „Bobų vasara Dubingiuose - 2017“.