Angle down Atgal

Vilniuje vagone su trąšomis aptikta 30,5 tūkst. kontrabandinių cigarečių pakelių

Pasieniečiai iš Baltarusijos atvykusio traukinio vagone su trąšomis aptiko 30,5 tūkst. kontrabandinių cigarečių pakelių.

Kaip pirmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), rūkalai, kurių vertė siekia beveik 112 tūkst. eurų, aptikti Vaidotų geležinkelio stotyje patikrinus krovininį sąstatą.

Penktadienį VSAT kriminalinės žvalgybos padalinių ir Tribonių pasienio užkardos pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos, kartu su „Lietuvos geležinkelių“ Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais Vaidotuose patikrino į Klaipėdą vykusį krovininį sąstatą. Juo iš Baltarusijos į Lietuvą gabentas trąšų krovinys.

Viename iš vagonų ant trąšų buvo 61 polietileno plėvele aptraukta dėžė, iš viso 30,5 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“. Rūkalai pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po šio sulaikymo atlikus reikalingus formalumus trąšas toliau leista gabenti nustatytu maršrutu. Cigaretės saugomos Tribonių užkardoje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite