Angle down Atgal

Vilniuje susidūrus penkiems automobiliams du žmonės žuvo, dar keturi buvo sužeisti

Ketvirtadienį Vilniuje susidūrus penkiems lengviesiems automobiliams du žmonės žuvo, dar keturi buvo sužeisti, tarp jų – vaikas. 

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie eismo įvykį Nemenčinės plento ir Saulėtekio alėjos sankryžoje buvo gautas 10.29 valandą, pranešta apie prispaustus ir nukentėjusius žmones. 

„Avarijoje žuvo dvi „Opel Astra“ automobiliu važiavusios moterys – viena gimusi 1944 metais, kitos duomenys dar nustatinėjami. Įvykyje taip pat dalyvavo „Range Rover“ automobilis, kurio vairuotoja kartu su vaiku išvežti į ligoninę apžiūrai“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja. 

Jos teigimu, į ligoninę apžiūrai taip pat buvo pristatyti „Toyota Prius“ taksi automobilį vairavęs vyras bei „Volvo“ vairavusi moteris. 

Pasak J. Samorokovskajos, įvykio aplinkybės tikslinamos, dėl jo bus pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Pagal anksčiau Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pateiktą informaciją BNS skelbė, kad avarijoje žuvo „Toyota“ vairavęs vyras, o „Opel“ važiavusios moterys buvo sužeistos, tačiau po įvykio praėjus beveik trims valandoms sostinės policija šią informaciją patikslino. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite