Angle down Atgal

Vilniuje nusileidusiame lėktuve neblaivus keleivis smurtavo prieš stiuardesę, jį sutramdyti prireikė 7 vyrų

Vilniaus miesto apylinkės teismas nuteisė Lietuvos pilietį Edgarą P., Vilniaus oro uoste nusileidusiame lėktuve užpuolusį stiuardesę. Sutramdyti įsismarkavusį vyrą prireikė kelių keleivių pagalbos, vėliau Edgaras P. buvo perduotas policijai, parą praleido už grotų.

Baudžiamąja byla pasibaigęs incidentas įvyko šių metų sausio 17 d., apie 23 val. 30 min., iš Vokietijos į Vilnių atskridusiame „airBaltic“ lėktuve. Bylos duomenimis, baudžiamojon atsakomybėn patrauktas Edgaras P. jau lėktuvui leidžiantis ėmė konfliktuoti su stiuardese, naudojo necenzūrinius žodžius, pastūmė moterį, ši trenkėsi į sieną.

Raminti keleivį šoko kiti vyrai, kurie taip pat nukentėjo – vieną vyrą pastūmė, kitiems priešinosi ir bandė smūgiuoti, kai keleiviai bandė jį surišti.

Vėliau Edgarui P. buvo nustatytas 1,37 promilės girtumas.

Ikiteisminio tyrimo metu apklaustas lietuvis teigė, kad prieš skrydį Miuncheno oro uoste išgėrė apie 300 gramų viskio, dar 50 gramų viskio išgėrė lėktuve. Konfliktas, pasak Edgaro P., kilo lėktuvui leidžiantis, kai jam prireikė į tualetą – vyras teigė dėl sveikatos būklės negalintis kentėti, tačiau stiuardesė kelis kartus liepė sėdėti ir užsisegti diržą. Vyras pripažino, kad supyko ir ėmė keikti stiuardesę, tačiau teigė, kad prie šios nepriėjo ir nespėjo nieko padaryti, mat buvo paguldytas ir surištas diržais kitų keleivių.

Edgaras P. teigė, kad besimuistydamas galėjo kam nors netyčia suduoti. Ikiteisminio tyrimo metu vyras teigė neturintis pretenzijų jį sulaikiusiems keleiviams ir norintis tik padėkoti, kad jų dėka neprisidirbo daugiau.

Nukentėjusi stiuardesė apklausos metu teigė, kad lėktuvui besileidžiant keleivis kategoriškai atsisakė prisisegti saugos diržą ir siūlė jai pačiai tai padaryti, vėliau atsistojo, ėmė keikti ją ir skaudžiai pastūmė į sieną. Tuomet tramdyti agresyvaus keleivio sušoko mažiausiai 7 vyrai. Nukentėjusioji patvirtino padavusi jiems plastikinius diržus, kuriais buvo surištas agresyvus keleivis.

Kadangi Edgaras P. pripažino savo kaltę, teisėja Ilona Mateikienė baudžiamąją bylą užbaigė baudžiamuoju įsakymu. Teisėja atsižvelgė į tai, kad padarytas nusikaltimas nebuvo sunkus, pretenzijų keleiviui niekas neturėjo. Už incidentą lėktuve Edgarui P. skirta 1600 eurų bauda, kurią teks sumokėti per 10 mėnesių.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite