Angle down Atgal

Vilniuje įvyko diskusija vaiko teisių apsaugos sistemos klausimais

Sausio 31 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose įvyko diskusija vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkos klausimais.

Joje dalyvavo Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė ir vyriausioji specialistė Šarūnė Slavinskaitė.

Diskusijos metu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai apžvelgė vaiko teisių apsaugos sistemos pokyčius po pertvarkos, taip pat nuo šių metų įsigaliojusius pakeitimus ir institucinės vaikų globos pertvarkos aktualijas. Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovai supažindino su apibendrinta savivaldybių praktika: gerąja patirtimi, kylančiomis problemomis ir pasiūlymais, kaip jas spręsti.

Nevyriausybinių organizacijų vaikams konfederacijos atstovai pasidalijo įžvalgomis dėl nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybių socialinės partnerystės stiprinimo. Savo įžvalgomis taip pat dalinosi Policijos departamento, Sveikatos apsaugos ministerijos, Teisingumo ministerijos atstovai, vaiko teisių apsaugos kontrolierė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite