Angle down Atgal

Vilniuje į areštinę uždaryti keli asmenys, turėję narkotinių medžiagų

Vilniuje policijos pareigūnai šeštadienio naktį sulaikė keletą asmenų, turėjusių įvairių kvaišalų.

Šeštadienio naktį, apie 00.42 val. Parodų gatvėje patikrinimui sustabdytame automobilyje ,,VW Passat“ apžiūros metu rasta suktinė su žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, galimai narkotine. Vairuotojas (gim. 1999 m.) ir keleiviai (gim. 1999 m. ir gim. 2000 m. ) neigė, kad tai jų suktinė. Įtarus nusikaltimu, vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Tą pačią naktį sulaikyti dar du vyrai, pas kuriuos paviršutinės asmens apžiūros metu rasta kvaišalų. Pas Viršuliškių gatvėje sulaikytą 2002 m. gimusį vyrą rastas maišelis su augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, narkotine medžiaga. Žirmūnų gatvėje sulaikytas vyras (gim. 1993 m.) turėjo du maišelius su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga, ir vieną folijos lankstinuką su augalines kilmės medžiaga.

Abu vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Šeštadienį dieną, apie 13.50 val., Dariaus ir Girėno gatvėje galimai narkotinių medžiagų aptikta ir pas 1987 m. gimusią moterį. Paviršutinės asmens apžiūros metu policijos pareigūnai pas ją rado folijos lankstinukus su šviesios spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga. Įtarus nusikaltimu, moteris taip pat sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite