Angle down Atgal

Vilniečiai kviečiami nemokamai išmėginti dviračių simuliatorius

Simuliatoriai - įprasta praktika automobilių sporte ar aeronautikoje. Dar tik mokantis, ruošiantis varžyboms ar siekiant palaikyti formą, simuliatorius, kaip pigesnę ir patogesnę alternatyvą, naudoja tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Tokių yra ir Lietuvoje. Paprasti žmonės juos gali išmėginti kaip pramogą, o profesionalai - treniruotis. Nenuostabu, kad šis išradimas, arba jo principas, keliasi ir kitas sporto šakas, pavyzdžiui, dviračių sportą.

Itin tiksliai tikrovę atkuriančius dviračių simuliatorius kviečiami išmėginti sostinės gyventojai bei svečiai - trečiadienį Kudirkos aikštėje bus rengiamas nemokamas 4 km iššūkis vaikams ir suaugusiesiems.

Organizatoriai pasakojo, kad dviračių mėgėjams tai bus įdomi ir naudinga patirtis. Išmaniuosiuose simuliatoriuose yra interaktyvus treniruoklis, reljefo stimuliatorius (atkuria įkalnes ir nuokalnes), išmanus ventiliatorius, dviračio GPS kompiuteris, minimo ritmo sensorius ir širdies ritmo matuoklis.

Iššūkio Kudirkos aikštėje metu savo jėgas galės išbandyti ir aktyvūs dviračių entuziastai, ir riedėti mėgstantys tik kartais. Pagal dalyvio svorį sureguliuotas simuliatorius suteiks naujų patirčių ir ragins dažniau prisiminti pasivažinėjimus dviračiais.

Renginio „Pasiruošimas Velomaratonui su Velonova“ pradžia - 12 val. Pirmoje dalyje vyks technikos bandymai ir susipažinimas. Iššūkio, kurio metu galima laimėti prizų, pradžia - 16 val. Dalyvių organizatoriai lauks iki 20 val.

Kitas iššūkis numatomas liepos 11 dieną, Kudirkos aikštėje. Paskutinis, trečiasis, iššūkio etapas vyks rugpjūčio 18 dieną „Velomaratono“ metu, ir kelsis į LR Seimo aikštę. Renginyje jėgas išmėgins ne tik iššūkio dalyviai, bet ir maratono entuziastai. Didžiausioje Baltijos šalių dviračių šventėje mėgėjams skirtas mėgėjų važiavimas (pasirinktinai 10, 20 arba 30 km), treniruotiems mėgėjams - „Semi Sport“ (50 km) grupė, profesionalams - „Sport“ (100 km) važiavimas, o el. paspirtukų, vaikų bei „Terrasport“ riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupės dalyviai riedės atskiroje, 2,4 km ilgio trasoje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite