Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo pergalę uostamiestyje

Lietuvos futbolo A lygos septintojo turo rungtynėse trečiadienį vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje 5:2 (2:2) nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ ekipą.

Jau 2-ąją min. svečiai išsiveržė į priekį po Marko Tomičiaus tikslaus smūgio galva. 7-ąją min. rezultatą išlygino Anilas Kočas, o 13-ąją min. „Atlantą“ į priekį išvedė Donatas Kazlauskas. 42-ąją min. M. Tomičius pelnė antrąjį įvartį ir išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje dominavo žalgiriečiai. 52-ąją min, kamuolį į savo vartus nukreipė „Atlanto“ žaidėjas Aleksandras Levšinas, o 62-ąją ir 75-ąją minutėmis svečių pranašumą įtvirtino du įvarčius pelnęs Liviu Antalis.

„Žalgiris“ (14 tšk.) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Atlantas“ (8 tšk.) lieka trečias.