Angle down Atgal

„Vilniaus vandenys“: nustatytas dar vienas atvejis, kai smulkinto plastiko atliekos išleidžiamos į nuotekų tinklus

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ darbuotojai su antstoliu ketvirtadienį nustatė dar vieną atvejį, kai smulkinto plastiko atliekos išleidžiamos į nuotekų tinklus.

Kaip pranešė bendrovė, taršos neleistinomis atliekomis atvejis nustatytas nuotekų šulinyje šalia Savanorių prospekto ir Liepsnos gatvės sankryžos Žemuosiuose Paneriuose.

„Manome, kad įmonė (ar įmonės) taip gali atsikratyti atliekų, po to kai aplinkosaugininkai viešai paskelbė apie jų patikrinimus. Taip pat tikėtina, kad plastiko atliekomis atsikratoma Malaizijai atsisakius priimti ir netgi grąžinus konteinerius su plastiko atliekomis“, – pranešė bendrovė.

„Vilniaus vandenys” nurodo, kad tam, jog smulkinto plastiko dalelės nepatektų į aplinką, buvo pakeistas technologinis procesas.

„Jį sulėtinome ir didžiumą plastiko dalelių nugriebiame kartu su riebalais. Smulkinto plastiko atliekas gaudome pasigamintais itin smulkiais filtrais. Nuotekų valymas nestabdomas, įrenginiai veikia be sutrikimų”, – tikina bendrovė.

ELTA primena, kad organizacija „Lašišos dienoraštis“ sekmadienį paviešino vaizdo įrašą, kuriame, kaip teigiama, matomas iš „Vilniaus vandenų“ nuotekų valyklos į Nerį atitenkantis nešvarus vanduo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite