Angle down Atgal

Vilniaus oro uoste sulaikytas 5 metus teisėsaugos ieškotas širvintiškis

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai Vilniaus oro uoste sulaikė iš Londono grįžusį vyrą, kuris Lietuvoje buvo penkis metus ieškomas kaip įtariamasis nusikaltimo padarymu.

Antradienį po vidudienio Vilniaus oro uoste dirbę pasieniečiai tikrino reisu iš Londono atvykusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu paaiškėjo, jog 28-erių širvintiškis turi nemalonumų su teisėsauga. Dokumentus tikrinę VSAT pareigūnai nustatė, kad Širvintų rajone gyvenančio vyro paiešką nuo 2014-ųjų rugpjūčio paskelbė Širvintų rajono policija. Jis yra įtariamas nusikaltimo padarymu.

Pasieniečiai keleivį sulaikė ir pristatė į Vilniaus oro uosto užkardos patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Iš viso pasieniečiai šiemet sulaikė 598 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsauga.

Dažniausiai tokie ieškomieji įkliuvo oro uostuose - 471 asmenys. Pagal pilietybes daugiausiai sulaikytųjų yra Lietuvos piliečiai - 523. Taip pat įkliuvo 44 Ukrainos, 12 Baltarusijos, 5 Rusijos bei dar 14 kitų valstybių piliečiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite