Angle down Atgal

Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje laisvos vos 8 COVID-19 pacientams skirtos lovos

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius teigia, kad Vilniaus regione dėl COVID-19 pandemijos situacija yra gana rimta. Jo teigimu, šiuo metu Vilniaus klinikinėje ligoninėje iš 260 COVID-19 ligoniams paruoštų lovų laisvos likusios vos 8. Sostinės meras taip pat atkreipia dėmesį, kad daugiau nei pusė dėl koronaviruso hospitalizuotų asmenų yra jaunesni nei 65 metų amžiaus.  

„Mūsų regioninėje COVID-19 ligoninėje iš 260 su trupučiu lovų, šio ryto duomenimis, tik 8 turėjome laisvas. Tikrai situacija yra rimta, važiuoja žmonės iš viso regiono, ir tikrai tai yra gana rimta“, – žurnalistams sakė R. Šimašius.

Mero teigimu, daugiau nei pusė ligoninės pacientų yra jaunesni nei 65 metų asmenys. Todėl R. Šimašius Vyriausybei siūlo nuo COVID-19 skiepyti ir jaunesnėms gyventojų grupėms priklausančius asmenis.

„Daugelis gal įsivaizduoja, kad tik gerokai vyresni žmonės guli tose lovose, deja, situacija yra tokia, kad pusė tų lovų yra užimta žmonių, kuriems yra mažiau nei 65 metai, kurie kol kas nepapuola į Vyriausybės nustatytus skiepijimo prioritetus“ , – sakė R. Šimašius.

„Ir tai vertinu kaip labai rimtą dalyką ir kaip argumentą, kuris leidžia man siūlyti leistis žemyn pagal amžiaus grupes skiepijant“, – pridūrė jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite