Angle down Atgal

Vilniaus meras R. Šimašius parodė, kad moka taupyti: susirentė kubilą už mažą pinigų sumą

Vilniaus meras Remigijus Šimašius stebina daugelį – pasirodo, jis gabus ne tik politikoje, bet ir namų ūkyje. Prieš kurį laiką politikas pasigyrė pats surentęs kubilą ir atskleidė, kad padirbėjęs vos keletą dienų sutaupė nemažą pinigų sumą.

Savo suręsto kubilo nuotrauka R. Šimašius pasidalijo socialiniuose tinkluose. Pasak politiko, kubilą jis pastatė drauge su trylikamečiu sūnumi Anupru, o statytoms išleido vos 100 eurų. Dabar šeima džiaugiasi originaliu kubilu, į kurį panašaus neturi niekas.

„Keturios dienelės darbo, sūnaus Anupro pagalba, šeimos įkvėpimas, 100 eurų priemonėms plius lentgalių likučiai, sudegęs pjūklelis ir baigta. Karšto vandens „kubilas“ pagal originalų projektą!“, – džiaugėsi jis.

R. Šimašiaus bičiuliams ir sekėjams prašant pasidalyti kubilo brėžiniu, nagingas vyras mielai sutiko tai padaryti.

„Na gerai – ne brėžinys, bet proceso aprašymas: išsirenki vietą tinkamą ant šlaitelio, kasi duobę pagal poreikius (čia viršus maždaug 220/150), apačia kojoms gerokai mažesnė, duobę kasant suformuojamas ir pylimėlis, kad mažiau kasti reiktų, duobės apačia turi būti aukščiau nei nei šlaito apačia, iš apačios vamzdis į šlaitą išleidimui, duobės kraštai iš vidaus kiek sutvirtinti lentomis, padaromas privedimas vandeniui iki krosnelės.

Aišku, paėmimas apačioje, padavimas viršuje, duobė išklojama plėvele (pirkau storiausią, formą įdaviau su power tape), vamzdžiai prijungiami prie duobės labai atsakingai prijungiant prie plėvelės (tarpines teko pasidaryti iš žarnos), vidus išklojamas lentų klojiniais ir surišamas, iš senų plytų sukraunamas pečiukas, prijungiant šildymui gyvatuką – reikia imti storesnį, pas mane per plonas jis ir vamzdžiai...), iš seno pieno kanistro padaromas kaminas, šlaitai ir pečiukas sutvirtinamas lauko akmenimis, kurie metų metus gulėjo palaukėje nereikalingi, viršuje padaroma terasa. Va, ir viskas. Keista, bet veikia“, – apie procesą pasakojo politikas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite