Vilniaus „Kibirkštis“ patyrė skaudų pralaimėjimą Rusijoje

Reporteris Rasa Etaplius žurnalistas

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komandai ir toliau nepavyksta iškovoti pirmosios pergalės Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL). Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino treniruojamos vilnietės, Rostove prie Dono, 44:74 (9:17, 7:22, 14:17, 14:18) turėjo pripažinti Novosibirsko „Dinamo“ iš Rusijos pranašumą.

„Kibirkšties-MRU“ komanda pamatus šiam pralaimėjimui pasidėjo pirmoje rungtynių dalyje, kai nerado kelių link varžovių krepšinio. Per pirmas 10 minučių lietuvės pelnė 9 taškus, o antrame ketvirtyje vos 7 ir po dviejų kėlinių „Dinamo“ klubas jau pirmavo 23 taškų skirtumu.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas išsilygino, tačiau per didelis Rusijos klubo atotrūkis neleido „Kibirkšties-MRU“ komandai pagalvoti apie galimybę prisivyti varžoves.

Lietuvos klubas šiame mače pralaimėjo kovą po krepšiais 35/49 ir pataikė vos 2 tritaškius iš 13 (15%).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ komandoje žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/12 dvitaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Kristė Druskytė įmetė 9 taškus (3/9 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Gabrielė Šulskė (1/4 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 4 kld.) ir Justina Kraujūnaitė (3/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 8 atk. kam.) po 8, Livija Sakevičiūtė – 6 (4 rez. per.), Klaudija Serkevičiūtė – 2 (5 kld.), Eglė Zabotkaitė, Evelina Šataitė, Saulė Mikelionytė ir Enrika Matiukaitė taškų nepelnė.

„Dinamo“ komandoje Miah Maria Langlois pelnė 19 taškų, Olga Vorobera įmetė 18, o Jamie Gracie Scott – 16.

Penktadienį „Kibirkšties-MRU“ komanda pirmo turo kovas užbaigs rungtynėmis su Gardino „Olimpia“ iš Baltarusijos.