Angle down Atgal

„Vilko kartodrome“ gimtadienį atšvęsite smagiai ir išskirtinai

Artėja jūsų vaiko, anūko, o gal jūsų paties gimtadienis? Trūksta idėjų smagiai ir nuo rudens rutinos pabėgti padėsiančiai gimtadienio šventei? Kauno mieste, Kaunakiemio g. 5 įsikūręs „Vilko kartodromas“ kviečia švęsti kartu! Ši pramoga yra subalansuota tiek mažiems, tiek ir dideliems. Gimtadienius „Vilko kartodrome“ gali švęsti vaikai nuo 8 metų. Ši unikali pramoga turėtų ypač patraukti 8–13 metų vaikų dėmesį, nes rasti tokio amžiaus vaikams gimtadieniui skirtą pramogų erdvę – ypač sunku, kadangi vaikų kambariams jie jau per dideli.

Gimtadienio šventę ves didelę patirtį turintys treneriai, o dalyvių lauks išskirtinės dovanos

Paprastai 2 valandas trunkančio renginio metu gimtadienio dalyviai dalyvauja lenktynėse, o po jų yra apdovanojami. Gimtadienius „Vilko kartodrome“ švenčiantiems vaikams po lenktynių yra įteikiami diplomai bei išskirtinė kartodromo dovana. Gimtadienio šventes tiek mažiesiems, tiek suaugusiems veda didelę patirtį kartingo sporte turintys treneriai – lenktynininkai Tomas Kaminskas, Paulius Paškevičius bei Stanislovas Veilentas. Pasak „Vilko kartodromo“ projektų vadovės Vytautės Kirvelaitės, šie treneriai yra itin lankstūs bei sukalbami, todėl turėsite galimybę susitarti dėl jums tinkamo šventės laiko. Gimtadienio šventės yra rengiamos remiantis kartingų mokyklos formatu. Su galimais gimtadienių užsiėmimų formatais ir jų kainomis galite susipažinti paspaudę šią nuorodą. „Šiuo metu populiariausias formatas šventėms yra dviejų valandų užsiėmimas (į jį įeina 3 – 4 važiavimai) su lenktynininkais. Šiuo metu jis yra ant bangos. Šis formatas puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams“ – teigia „Vilko kartodromo“ projektų vadovė. Vienu metu trasoje gali važiuoti iki 10 kartingų. Vis dėl to, gimtadienio dalyvių skaičius nėra ribojamas, nes renginio rengėjai žmones suskirsto į grupeles. „Esame rengę gimtadienio šventę suaugusiems, kurioje dalyvavo net 60 žmonių“ – prisimena Vytautė.

Šventės svečius nustebins speciali VIP zona

Gimtadienių ir kitų švenčių dalyviams „Vilko kartodrome“ yra įrengta speciali VIP zona. Tai – nedidelė jauki erdvė, kurioje telpa iki 20 asmenų. Čia jūsų lauks smagios pramogos – zonoje yra įrengtas biliardo stalas, rasite ir bokso kriaušę. Jei šventės dalyviai nuspręs atsipalaiduoti, jie tai galės daryti besimėgaudami kaljano dūmais. „Taip pat galime pasirūpinti ir projektoriumi, esame rengę karaoke, pokerio bei populiariuosius mafijos žaidimų vakarus. Viskas priklauso nuo jubiliato norų ir turimų kaštų“ – apie platų veiklų spektrą „Vilko kartodromo“ VIP zonoje pasakoja jo atstovė Vytautė Kirvelaitė.

Daugelis smagaus gimtadienio neįsivaizduoja be skanių užkandžių bei gėrimų. „Vilko kartodromas“ siūlo jūsų išskirtinei šventei maistą užsisakyti iš tiekėjų. Užkandžius iš partnerių siūlomo asortimento išsirinks kiekvienas: prabangos mėgėjai, gurmanai ar tradicinį maistą mėgstantys žmonės. Tačiau užsisakyti maistą iš „Vilko kartodromo“ tiekėjų nėra privaloma, užkandžių užsakymą šventei galite susiorganizuoti ir patys. „Turėdama didelę patirtį renginių organizavime galiu užtikrinti, kad šventei tikrai nereikia daug užkandžių. Pas mus gimtadienį švenčiantys vaikai ar suaugusieji būna apimti azarto ir „WOW“ emocijų, todėl užkandžiai jiems rūpi mažiausiai“ – pasakoja „Vilko kartodromo“ atstovė Vytautė. Kartodromo darbuotojai prieš varžybas suaugusiems nerekomenduoja gerti svaigiųjų gėrimų. Įstaigoje yra propaguojama sveika gyvensena. Be to, susilaikymas nuo alkoholio leidžia užtikrinti kartingus vairuojančių žmonių saugumą. Vis dėl to, po lenktynių suaugę tikrai gali atsigaivinti ne tik vandeniu.

Nedvejokite ir jau dabar užsisakykite smagią ir nepamirštamą gimtadienio šventę „Vilko kartodrome“! Gauti daugiau informacijos bei rezervuoti savo šventę galite paskambinę telefonu 868636003 arba susisiekę el. paštu info@vilkokartodromas.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite