Sportas2018 m. Gruodžio 1 d. 19:56

„Vilkmergės“ krepšininkės po ilgosios pertraukos nesulaikė TTT

62789

Antroje susitikimo dalyje sustojusios Ukmergės „Vilkmergės“ (1 pergalė/1 pralaimėjimas) krepšininkės patyrė nesėkmę Baltijos moterų krepšinio čempionate. Gitauto Kievino vadovaujamas klubas svečiuose 58:93 (21:22, 15:24, 16:24, 6:23) turėjo pripažinti Rygos TTT (Latvija, 2/0) ekipos pranašumą.

Antrajame ketvirtyje į priekį išsiveržusios ukmergiškės jo viduryje pirmavo 35:31, bet tuomet neatsilaikė prieš šeimininkių spurtus. TTT iš pradžių surinko šešis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai - 37:35, o „Vilkmergė“ per puspenktos minutės į savo kraitį pridėjo tik vieną tašką, kurį baudos metimu pelnė Gabrielė Šulskė - 36:37.

Prieš ilgąją pertrauką Latvijos čempionės laimėjo dar vieną atkarpą 9:0 ir atitrūko per dviženklį taškų skaičių - 46:36. Savo persvarą jos greitai padidino tik grįžusios į aikštę trečiajame kėlinyje, kuriame startavo spurtu 15:4 ir užtikrintai paėmė iniciatyvą - 61:40. Ketvirtajame ketvirtyje Ukmergės komanda pelnė 6 taškus, kai TTT surinko 23 ir įsirašė antrąją pergalę Baltijos pirmenybėse - 93:58.

Ukmergės komandoje 14 taškų surinko Gabrielė Šulskė, po 11 - Klaudija Serkevičiūė ir Courtney Perry, 10 - Aurelija Putramentaitė.

TTT gretose 18 taškų pelnė Kate Kreslina, 15 - Kristine Vitola.