Angle down Atgal

Vilkaviškyje vyko konferencija „Savanorystė ir pilietiškumas asmenybės ugdyme“

Šiandien Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre nuo pačio ryto būriavosi Vilkaviškio krašto skautai bei žmonės, besidomintys šiuo judėjimu. Čia vyko konferencija „Savanorystė ir pilietiškumas asmenybės ugdyme“, kurią organizavo Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovė kartu su Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centru.

„Šiandien susirinkome į Vilkaviškio skautų šimtmečiui skirtą konferenciją, kurioje gvildensime aktualias šių laikų temas – pilietiškumą, asmenybės ugdymą, savanorystę. Mes norime pasidalinti savo patirtimi ugdant šias vertybes, kurios yra labai svarbios skautų judėjime“, – kalbėjo konferenciją atidariusi Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovės vadovė Eglė Budrytė-Vilbikė.

Konferencijos dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktorė Elena Savickienė.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė kalbėjo, kad savanorystė – brandžios visuomenės požymis, ir pasidžiaugė, jog aktyviai besidominčių šia veikla mūsų rajone netrūksta.

Iki pat vakaro vykusioje konferencijoje pranešimus skaitę lektoriai pasakojo apie pilietiškumą ir savanorystę skautų judėjime, dalinosi savanorystės pavyzdžiais savo veikloje, aptarė skautų reikšmę Lietuvos pilietinei visuomenei bei kitas aktualias temas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite