Vilkaviškio stalo tenisininkai – Lietuvos komandinio čempionato prizininkai

Marijampolė

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

177044

Gegužės 29–30 d. Kelmės arenoje vyko Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato finalai, kuriuose sėkmingai pasirodė Vilkaviškio stalo tenisininkai. Aukščiausioje lygoje dėl trečios vietos susitiko Vilkaviškio „Rytas-1“ ir Panevėžio „PSC Šiaurės stalo teniso akademija“. Po atkaklios kovos „Rytas-1“ komanda (Paulius Gūra, Vytautas Rybakas ir Edvinas Tamošiūnas) nugalėjo panevėžiečius ir iškovojo 3-ąją vietą. „Rytas-1“ komanda Lietuvos komandinio čempionato prizininkais tampa ketvirtus metus iš eilės.

„Rytas-3“ komanda (Mindaugas Mozūraitis, Dovydas Skaburskis, Matas Fišeris, Džiugas Armanavičius ir Orestas Babarskas) trečioje lygoje užėmė 5-ąją vietą ir iškovojo teisę kitais metais žaisti antroje lygoje.