Sportas2021 m. Gegužės 27 d. 14:31

Vilkaviškio rajono sportininkai puikiai pasirodė Lietuvos žmonių su fizine negalia atvirame lengvosios atletikos čempionate

Marijampolė

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

176465

2021 m. gegužės 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos žmonių su fizine negalia atviras lengvosios atletikos čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Vilkaviškio rajono neįgaliųjų sporto klubo sportininkai.

Marija Astrauskaitė net trijose rungtyse iškovojo pirmąją vietą: 60 m bėgime jaunių amžiaus grupėje, vaikų rutulio stūmimo rungtyje ir kamuoliuko metimo rungtyje iki 14 metų amžiaus grupėje.

Robertas Protasevičius vyrų 100 m bėgime iškovojo 2-ąją vietą ir buvo nepralenkiamas vyrų šuolio į tolį rungtyje, kur tapo Lietuvos čempionu.

Tomas Kairys, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų sporto klubo prezidentas, aplenkęs vienuolika varžovų vyrų disko metimo rungtyje iškovojo 2-ąją vietą.