Angle down Atgal

Vilkaviškio rajono savivaldybėje vyko seniūnaičių susitikimas

Sausio 22 d. Vilkaviškio rajono savivaldybėje vyko naujai kadencijai išrinktų ar perrinktų seniūnaičių susitikimas-įvadiniai mokymai, kuriuos moderavo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Susitikimo metu buvo aptarti seniūnaičiams aktualūs klausimai, pristatyti jų veiklos principai, teisės ir pareigos, aptartos bendradarbiavimo galimybės, idėjos ir ateities planai.

Į susitikimą atvyko atstovai iš beveik visų rajono seniūnaitijų. Taip pat dalyvavo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės Juridinio skyriaus vedėja Vilma Kolpakovienė, kuri pristatė Vietos savivaldos įstatymo, kuris apibrėžia seniūnaičio statusą, funkcijas, teises ir pareigas, išdalino seniūnaičiams paruoštas atmintines, su svarbiausia ir aktualiausia jiems informacija.

Nuo š. m. sausio 1 d. įsigaliojo 2019 metų lapkritį patvirtintas Išmokų Vilkaviškio rajono savivaldybės seniūnaičiams su jų veikla susijusioms išlaidoms apmokėti mokėjimo ir atsiskaitymo už jas tvarkos aprašas. Jį susirinkusiems seniūnaičiams pristatė Apskaitos skyriaus vedėja Lina Stepšienė.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė susirinkusiems seniūnams parodė pristatymą apie tai, ko tikimasi iš seniūnaičių, kokios yra pagrindinės jų funkcijos, teisės, gyventojų atstovavimo ir įtraukimo būdai.

Susitikimo metu taip pat išklausyti seniūnaičių pasisakymai, aptarti bendravimo ir bendradarbiavimo klausimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite