Angle down Atgal

Vilkaviškio rajone per parą – penki planai „Skydas“

Vakar išminuotojai į Vilkaviškio rajoną vyko penkis kartus, kad sunaikintų arba saugiai išvežtų rastus sprogmenis.

Anot Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, vakar, apie 10 valandą 21 minutę, Vilkaviškio rajone, Pajevonio seniūnijos Karalkrėslio kaime, Širvintos gatvėje, buvo įvestas planas „Skydas“. Išminuotojams laukuose rastus II Pasaulinio karo laikų sprogmenis (76 mm artilerijos sviedinį ir 82 mm minosvaidžio miną su sprogdikliais ir sprogstamąja medžiaga) sunaikino vietoje.

Tą pačią dieną, apie 12 valandą 18 minučių, Vilkaviškio rajone, Pajevonio seniūnijos Užbalių kaime, Karalkrėslio gatvėje, buvo įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai rastą II Pasaulinio karo laikų prieštankinę granatą su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikino vietoje.

Apie 12valandą 43 minutės, Vilkaviškio mieste, Šiaurės gatvėje, buvo įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai rastą II Pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį be sprogdiklio ir sprogstamosios medžiagos išsivežė su savimi.

Tą pačią dieną, 13 valandą 55 minutės, Vilkaviškio rajone, Gražiškių seniūnijos Dotamų kaime, Kalvarijos gatvėje, buvo įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai rastą II Pasaulinio karo laikų 75 mm artilerijos sviedinį su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga sunaikino vietoje.

Apie 16 valandą Vilkaviškio rajone, Virbalio miestelyje, Laukų kaime, miško masyve, įvestas planas „Skydas“. Išminuotojai rastą II Pasaulinio karo laikų 76 mm artilerijos sviedinį su sprogdikliu ir sprogstamąja medžiaga išvežė sunaikinimui į buvusį Lakštučių sąvartyną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite