Angle down Atgal

Vilkaviškio rajone – 23 nauji COVID-19 atvejai

Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo informacija apie COVID-19 situaciją Vilkaviškio rajone.

„Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja apie naujus susirgimo atvejus – per praėjusią parą Vilkaviškio rajone registruoti 23 nauji COVID-19 atvejai.

Fiksuojamas ir 3 asmenų pasveikimas!

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, šiuo metu Covid-19 serga 273 mūsų rajono gyventojai. Linkiu jiems sveikatos“, – skelbė meras.

Pasak A. Neiberkos, susirgimų skaičiui Vilkaviškio rajone augant, kasdien susiduriama su naujais iššūkiais. 

„Kiekvieną rytą su rajono sveikatos įstaigos vadovais ir Vilkaviškio rajono savivaldybės ekstremalios situacijos operacijų centro nariais susisiekiame nuotoliniu būdu ir aptariame svarbiausius dienos / savaitės klausimus. Iššūkių daug, kasdien jų nemąžta, bet džiaugiuosi, kad visiems surėmus pečius, vienas kitam nuoširdžiai padedant, gal ne visada iš karto, bet pavyksta juos įveikti.

Karantinas pratęstas iki gruodžio 17 d. Susirgimų skaičius rajone kol kas nemažėja. Būkime sąmoningi pasirinkdami vienokius ar kitokius veiksmus, neatsipalaiduokime ir toliau atsakingai saugokime vieni kitus, laikydamiesi karantino sąlygų“, – skelbiama mero įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite