Angle down Atgal

Vilkaviškietis vienatūriu gabeno 6 tūkstančius pakelių kontrabandinių cigarečių

Vilkaviškyje pasieniečiai sulaikė vietinį gyventoją, automobiliu „VW Sharan“ gabenusį 6 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų.

Antradienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos, atvyko į vieno Vilkaviškyje esančio namo teritoriją. Pasieniečiai pastebėjo į namo kiemą įvažiuojantį automobilį "VW Sharan".

VSAT pareigūnai sulaikė šį vienatūrį ir jį vairavusį 54-erių vilkaviškietį. Automobilio galinės sėdynės buvo išimtos. "VW Sharan" gale buvo sukrautos dėžės. Jose Pagėgių kriminalistai rado 6 tūkst. pakelių cigarečių "NZ Gold" be akcizo ženklų. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra daugiau kaip 21 tūkst. eurų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų.

Vilkaviškio gyventoją pasieniečiai po apklausos paleido. Jam skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti. "VW Sharan" ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.
Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros 3-iojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite