Angle down Atgal

Vilkaviškiečių sandėliukus „švarino“ kauniečiai?

Kauno apskr. VPK pareigūnai Kaune, vieno Josvainių gatvės gyvenamojo namo kieme, atkreipė dėmesį į prie automobilio „Renault Espace“ stoviniavusius du įtartinus vyrus. Pareigūnai nutarė juos ir automobilį patikrinti.

Paaiškėjo, kad automobilio, prie kurio stovėjo du Kauno gyventojai (g. 1984 m. ir 1979 m.), salone buvo prikrauta dėžių su įvairiomis daržovėmis (bulvėmis, svogūnais, česnakais), taip pat buitine chemija. Be to, buvo rasta viena kartoninė dėžė su vyno buteliais ir kitais įvairiais daiktais.

Pareigūnai abu kauniečius, įtardami juos vagyste, sulaikė.

Marijampolės apskr. VPK pareigūnų teigimu, šie kauniečiai savaitgalį galimai apvogė keleto Vilkaviškio gyventojų sandėliukus. Apie apvogtus sandėliukus pareigūnams pirmadienį pranešė trys vieno Birutės gatvės daugiabučio gyventojos. Viena moteris nurodė, kad į sandėliuką įsibrovę vagys pavogė 7 dėžutes svogūnų, kita – kad išlaužus durų spyną iš sandėliuko pavogta česnakų, bulvių, sulčių. Dar viena vilkaviškietė nurodė, kad nupjovus pakabinamą spyną iš sandėliuko pagrobta įvairių daiktų net už 675 Eur.

Tyrimą dėl vagysčių iš sandėliukų šiuo metu atlieka Kauno apskr. VPK pareigūnai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite