Sportas2021 m. Gruodžio 13 d. 15:32

Vilainiuose varžėsi žolės riedulio veteranai

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

197377

Po gana ilgos pertraukose Vilainiuose vyko žolės riedulio veteranų uždarųjų patalpų turnyras „Kėdainių rajono mero taurė 2021“.

Turnyre pareiškė norą dalyvauti 4 moterų ir 3 vyrų komandos.

Turnyrą atidaręs Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis žaidėjams palinkėjo sėkmės ir gražių kovų  aikštelėje.

Po atkaklių kovų paaiškėjo komandos nugalėtojos ir prizininkės vyrų bei moterų grupėse.

Vyrų grupėje nugalėtojais tapo Rudaminos „Ardas“ komandos žaidėjai, antra liko Panevėžio „Perkūno“, o trečia – Kėdainių žolės riedulio komanda.

Moterų grupėje  nugalėjo Šiaulių „Ginstrektė-2“ komanda, antros liko Širvintų „Inta-1“ žaidėjos, trečią vietą iškovojo Šiaulių „Ginstrektė-1“ žaidėjos.

Šio turnyro geriausiais vartininkais išrinkti: Svajūnė Lisauskaitė – Čatrauskienė (Širvintų „Inta-1“) ir Ričardas Urbonas (Panevėžio „Perkūnas“).

Gerausiais turnyro žaidėjais  pripažinti: Joana Gaidamavičienė (Šiaulių „Ginstrektė-2“) ir  Gintaras Palaitis (Kėdainių ŽRK).

Komadoms nugalėtojoms ir prizininkėms (vyrų, moterų grupėse) įteiktos atitinkamos Kėdainių rajono savivaldybės Mero taurės, žaidėjams - atitinkami medaliai, geriausiems žaidėjams, vartininkams (vyrų, moterų grupėse) atininkami prizai.

Turnyro svečiai nuoširdžiai dėkojo už puikiai organizuotas varžybas, rajono vadovams už suteiktą tokį nuoširdų ir didelį dėmesį turnyrui, sporto centrui už suteiktą sporto bazę ir, žinoma, Kėdainių ŽRSK visai komandai su Gitana Jurgelevičiene ir Arvydu Survila priešakyje.