Angle down Atgal

Viktorina, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai ir virtualaus edukacinio gido pristatymas Rėkyvos filiale

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas (Energetikų g. 7) suorganizavo virtualų susitikimą su Šiaulių Romuvos progimnazijos 5 klase (mokytoja Gitana Petrušienė). Susitikimas buvo skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Susitikimo metu penktokai turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje „Moki žodį – žinai kelią“, kurioje buvo užduota 20 klausimų apie knygas, knygos istoriją, pirmąjį laikraštį, mįsles ir Lietuvos istoriją. Pasirodo, penktokai puikiai žino mums svarbias datas – kada buvo panaikintas lietuviškos spaudos draudimas, žino, koks pirmasis Lietuvos laikraštis. Mokiniai pademonstravo puikias žinias apie Lietuvos istoriją, knygnešystės laikotarpį, o mįslės jiems taip pat pasirodė įmenamos, o neatsakyti klausimai taip pat nepasirodė problema, kadangi vaikai sužinojo ir kažką naujo.

Taip pat buvo domėtasi, ką skaito penktokai, pasirodo vaikams labiausiai patinka J. Kinney knyga „Nevykėlio dienoraštis“, vaikai jau yra perskaitę ir . K. Rowling  „Hario Poterio“ sagą, kitiems fantastikos mėgėjams labai patiko R. Matheson knyga „Aš esu legenda“.

Po viktorinos mokiniams buvo pristatytas bibliotekos edukacinis veiklų gidas, kuriame galima ne tik žaisti, bet ir išmokti kažką naujo, sudalyvauti įdomiuose viktorinose, žaismingai pasimokyti užsienio kalbų.

Taigi, penktokai pademonstravo puikias žinias apie skaudų Lietuvos laikotarpį – spaudos draudimas, taip pat susidomėję edukacinio gido veiklomis, tikrai jį išbandys ir namie.

Kviečiame ir jus aplankyti edukacinį veiklų gidą, paspaudus šią nuorodą: https://www.edukacinisgidas.lt/.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite