Angle down Atgal

Viktorina „Mes esam šios Žemės vaikai“ – Grendavės bibliotekoje

Pasaulinė žemės diena – viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Su ja prasideda tas laikas, kai tvarkome aplinką, sodiname medelius, keliame inkilus. Su šia diena į mūsų kiemus ir sodybas ateina tikras, ilgai lauktas pavasaris.

Širdis džiugina ne tik skambi vyturio giesmė, bet ir besiskleidžianti augmenija, šniokščiantis lietutis.

Kovo 20 dieną Trakų viešosios bibliotekos Grendavės filiale vyko renginys, skirtas Pasaulinei žemės dienai paminėti. Jauniesiems bibliotekos lankytojams toks renginys tapo tradiciniu, nes yra rengiamas kiekvienais metais.

Šiemet bibliotekoje vyko viktorina „Mes esam šios Žemės vaikai“. Dalyviai buvo supažindinti su bibliotekininkės paruoštu pranešimu apie mus supančios aplinkos taršą, apie gamtos stichijas, niokojančias mūsų planetą. Buvo galvojama, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie šių problemų sprendimo. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną.

Susirinkusieji aktyviai dalyvavo diskusijoje apie aplinkosaugą, spėjo mįsles, sprendė įvairius galvosūkius bei susipažino su didžiąja literatūros dalimi šia tematika. Baigiantis viktorinai, dalyviai buvo apdovanoti bibliotekininkės paruoštomis padėkomis bei vaisiniais prizais.

Tegul tokie renginiai suvienija visus bendram susirūpinimui dėl mūsų bendros ateities, neužterštos gamtos bei Žemės išsaugojimo ateities kartoms.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite