Angle down Atgal

VIKO MTF už darnesnius santykius tarp skirtingų socialinių visuomenės grupių

2021 m. spalio 19 d. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete įvyko VšĮ Nacionalinio socialinės integracijos instituto „Gyvosios bibliotekos“ projekto renginys.

Renginio metu administracijos darbuotojai, Kultūros vadybos ir šokio pedagogikos katedros studentai ir dėstytojai „skaitė knygas“ – bendravo su žmonėmis, kurių atžvilgiu taikomi stereotipai ar netgi šie žmonės patiria diskriminaciją. „Atviros knygos“ metodas veikia 85-iose pasaulio šalyse nuo 2000 metų, metodas yra įtrauktas į Europos Tarybos jaunimo žmogaus teisių ugdymo programą, prisideda prie JTO Darnaus Vystymosi Tikslų įgyvendinimo.

Atviras pokalbis su žmonėmis, kurie atstovauja patiriančias diskriminaciją socialines grupes, atveria kelią supratimui, bendravimui ir didina toleranciją bei sukuria darnesnius santykius tarp skirtingų socialinių visuomenės grupių.

Dėkojame „Gyvosios bibliotekos“ savanoriams už projekto pristatymą, pasidalinimą patirtimi. Ugdykime atvirą ir tolerantišką bendruomenę, užkirskime kelią diskriminacijai ir patyčioms, kurkime saugesnę aplinką žmonėms iš skirtingų kultūrinių, socialinių, religinių, etninių ar kitų visuomenės grupių, įgyvendinkime socialinės atsakomybės principus.

Inga Kepalienė, Birutė Žygaitienė, Vilniaus kolegija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite