VIII Tarptautinis futbolo turnyras SK „Visinčia“ taurei laimėti

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Rugpjūčio 17 d. Šalčininkėlių stadione įvyko VIII Tarptautinis futbolo veteranu turnyras SK „Visinčia“ tarei laimėti.

Turnyre dalyvavo 6 komandos: SK „Visinčia“, „Salininkai‘, „Pagiriai“, „Vingis“ (Vilnius), „Užusienio“ (Vilnius) ir „Plonskas“ (Lenkija). Komandos buvo susiirstytos i du pogrupius, pogrupio I ir II vietos laimėtojai susitiko pusfinalio varžybose. Pusfinalio varžybose SK „Visinčia“ komanda tik po baudinių serijos 5:4 nugalėjo Salininkų komanda, pagrindinis laikas pasibaigė 1:1. Antrajame pusfinalyje Plonsko komanda rezultatu 4:2 nugalėjo „Vingis“. Varžybose dėl III vietos „Salininkai“ rezultatu 1:0 nugalėjo „Vingis“ komanda o dėl I vietos varžybų šeimininkai SK „Visinčia“ rezultatu 1:0 nugalėjo „Plonsko“ komanda.

Pasibaigus turnyrui komandos prizininkai buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Buvo apdovanotas rezultatyviausias turnyro žaidėjas įmušęs 5 įvarčius Jaroslav Levandovski (Plonskas); geriausias turnyro vartininkas Piotr Truselevič (Salininkai) ir geriausias turnyro žaidėjas Sergej Makrov (SK „Visinčia“).